W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy w Warszawa Wawer (Poland)

Specjalista w Biurze Wsparcia Sprzedaży (Back Office)

Twoje zadania

  •         Przygotowywanie ofert sprzedaży, weryfikacja marży. Komunikacja z klientem i zespołem sprzedażowym
  •         Sporządzanie raportów i analiz związanych ze sprzedażą
  •         Aktywna praca z systemem CRM – raportowanie danych
  •         Bieżąca praca z systemem SAP – opracowywanie reklamacji, zmiany cen, korekty sprzedaży.
  •         Bieżące wsparcie pracowników handlowych

Twój profil

  •         Bardzo dobra znajomość MS Excel
  •         Znajomość modułu sprzedażowego systemu SAP
  •         Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  •         Umiejętność pracy w zespole
  •         Dokładność i precyzja w działaniu, zdolności analityczne
  •         Komunikatywność
  •         Gotowość do zdobywania nowych umiejętności
  •         Doświadczenie na stanowisku z zakresu sprzedaży lub działań wspierających sprzedaż oraz wyższe wykształcenie techniczne                                                        będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  •         Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo na okres 2 lat, z realną perspektywą przedłużenia na stałe
  •         Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego i rozwoju w organizacji działającej na rynku międzynarodowym
  •         Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie – w całości finansowane przez Pracodawcę
  •         Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  •         Dodatkowy płatny dzień wolny dla wszystkich pracowników
  •         Program poleceń pracowniczych
  •         Naukę języków obcych (z lektorem oraz na platformie eTutor)
  •         Bezpłatny parking

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:
www.jobs.roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z.o.o.
Human Resources
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa (Poland)
Polska
www.roto-frank.com