W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy w Warszawa (Poland)

Pracownik magazynu do komisjonowania towaru z uprawnieniami na wózki widłowe

Twoje zadania:

  • Prawidłowy, zgodny z procedurami i terminowy załadunek i wyładunek towarów ze środków transportowych
  • Przygotowywanie i pakowanie przesyłek dla klientów
  • Składowanie towaru w magazynie
  • Rozmieszczanie towaru zgodnie z ustalonym porządkiem - wg symboli, asortymentu itp. oraz według wskazań przełożonego
  • Prace biurowe związane z obsługą magazynu – w tym np. porządkowanie dokumentacji (listy załadunku, dokumenty dostawy, WZ, PZ)
  • Utrzymywanie w stałej gotowości do użycia i pełnej sprawności wózków widłowych, prawidłowe ich wykorzystywanie
  • Porządkowanie magazynu i placu przed halą magazynową

Twój profil:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
  • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, punktualność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającym, zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (5.000 - 5.700 zł brutto)
  • dwuzmianowy system pracy w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:
www.jobs.roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z.o.o.
Human Resources
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa (Poland)
Polska
www.roto-frank.com